כרטיסים ליורו ב 30 יורו

כרטיס ליורוככל ששריקת הפתיחה ליורו 2012, שייערך השנה באוקראינה ובפולין, הולכת ומתקרבת, כך מד ההתרגשות הולך ועולה, כשהציפייה היא כמובן לטורניר חם ומעניין, כזה שיענה על כל הציפיות המוקדמות. נושא שימשיך להיות מעניין עד לשריקת הפתיחה, הוא כמובן כל הקשור בהשגת כרטיסים ליורו 2012. בתקופה האחרונה, ישנה מגמה של הוזלה בקרב כרטיסים ליורו, דבר ההופך את ה"מלחמה" להשגתם למרתקת וקשה יותר ויותר. כשמדובר בהוזלת כרטיסים ליורו 2012, מדובר בצעד אמיץ ומשמעותי אותו נוקטת התאחדות הכדורגל האירופאית "אופ"א", שמטרתה העיקרית היא להביא את חווית הצפייה ביורו 2012 לכמה שיותר אנשים ומכל המעמדות השונים. כתוצאה מכך, מבינה התאחדות הכדורגל האירופאית כי בסופו של דבר מדובר בטורניר של "כולם", כשמרגישה את המחויבות לתת לכל אחד ואחד מאזרחי היבשת את ההזדמנות לצפות במאורע חגיגי זה.

כשמדברים במספרים, הורדת המחירים המדוברת של כרטיסים ליורו מתבטאת בכרטיסים במחיר של 30 יורו בלבד. מדובר במחיר חסר תקדים של כרטיסים לטורניר מסוג זה, כשבדרך כלל מדובר במחירים גבוהים בהרבה, היכולים להגיע אף לאלפי יורו לכרטיס בודד. מחשבה נוספת להורדה המשמעותית במחירי כרטיסים ליורו 2012, המתקשרת באופן סימבולי במיוחד לכך, מתבטאת בעובדה שהטורניר נערך השנה באוקראינה ובפולין הממוקמות במזרח אירופה. מדינות מזרח אירופה, רובן ככולן, מאופיינות בפערים כלכליים עצומים בין שכבות האצולה לשכבות הנמוכות, כשבמרביתן בולט העוני ברחובות, כשמשכורות המינימום בהן מגוחכות במיוחד ואינן מאפשרות להגיע לכדי רמת חיים מכובדת.

כרטיסים ליורולכן, העובדה שמחירי כרטיסים ליורו ירדו באופן ניכר והגיעו לכדי מחירים של 30 יורו לכרטיס, נותנת את ההזדמנות החד פעמית אולי לחלק גדול מתושבי מזרח אירופה להגשים חלום, שאף פעם לא האמינו בדבר הגמשתו, ולקחת חלק באחד מאירועי הספורט הגדולים ביותר בעולם כיום, כשיכולים אף להיות חלק פעיל באחד ההישגיים הספורטיביים הגדולים ביותר שהשיגה מדינתם מעולם. מלבד מזרח אירופה, הורדת המחירים של כרטיסים ליורו 2012 לכדי 30 יורו לכרטיס בודד, מעוררת עניין רב אף בעולם כולו, כשרבים מחובבי הכדורגל עושים את מירב המאמצים להיות בין אותם המאושרים שיזכו לחזות ביורו 2012, לו חיכו בקוצר רוח 4 שנים.

להזמנת כרטיסים ליורו במחירים אטרקטיביים במיוחד ובמערכת מאובטחת – לחץ כאן!
הבטיחו את מקומכם בטורניר הכדורגל הגדול של אירופה! 

(הזדרזו! ככל שמועד הטורניר מתקרב כך עולים מחירים הכרטיסים)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


שמונה − 2 =

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>